Říjen 2010

´I gotta go... to be a rockstar´

31. října 2010 v 2:39 | Janča |  Deník
David má dneska koncert. Je to nějaká Hallowenská párty. Protože je to nějaký klub (rozuměj americký klub, tudíž se tam může pít a musíš mít ID, abys se tam dostal/a) a protože Cassie nejde, nemá mě kdo hlídat a já tam sama bez doprovodu nemůžu.... Takže jsem doma.

Zítra je Halloween. Lidi v Americe jsou šílení kolem Halloweenu. Všichni mají vyzdobené domy. Někdy naprosto kýčovitě. (... Často naprosto kýčovitě). Před vchodem tu mají kostlivce a pavučiny a plastové dýně.

Co se ale dělo v poslední době.

Homecoming

15. října 2010 v 5:37 | Janča |  Deník
Homecoming week - 27.9.-2.10.

Tak se tedy i já konečně dostávám k článku o Homecoming - největší události roku. Nemám ponětí proč tomu tak je, ale prostě je to fakt velká událost. Každý den jsme měli jiný dress code. V pondělí jsme měli snuggie/ PJs day, v úterý něco jiného, ve středu jsme měli dřevorubců den, ve čtvrtek jsme měli barvu podle ročníku a v pátek jsme měli školní barvy a Homecoming trička. V pátek byla v tělocvičně nějaká zábavná akce, kde fotbalisti tančili na I Like It. Po škole byla přehlídka spousty klubů. Já měla samozřejmě trénink, protože jsem opravdu nebyla ochotná vstávat brzo ráno a jít na trénink v nějakou nekřesťanskou hodinu. Takže jsem školní průvod zastihla těsně před návratem do školy. Rozhazovali bonbony. Mňam.


Graphing calculator makes your life easier...Tak to urcite

9. října 2010 v 4:47 | Janča |  Deník
Z casti jsme uz pronikla do nekterych taju graficke kalkulacky, ale stejne mi to na tu matiku co pocitame prijde zbytecne. Zvlaste pro ty, ktery nepronikli ani do toho mala co ja... a na graficke kalkulace pocitaji 1,5*2.

Zitra mam predposledni zavody a v utery uplne posledni. Vubec nechci, aby cross country skoncilo. Bavi me to a zacina byt konecne zima, tak se mi beha daleko lip nez v tom horku (i kdyz pro Kacku, je horko asi trochu jiny pojem nez mistnich 70 stupnu).


Jak jsme s Davidem varili 'Zelňačka'

7. října 2010 v 2:29 | Janča |  Deník
Jelikoz s Davidem mame radi oba dva zeli, rozhodli jsme se uvarit typicky cesky pokrm a to zelnacku. Pripravy probihaly dlouho, protoze jsme vzdycky zapomneli neco koupit... Tak alespon jsem si procvicila rizeni nakupniho voziku v mistnim supermarketu. Ono to totiz neni takova hracka, zadni kolecka se neotaci a jedou stale rovne.