´I gotta go... to be a rockstar´

31. října 2010 v 2:39 | Janča |  Deník
David má dneska koncert. Je to nějaká Hallowenská párty. Protože je to nějaký klub (rozuměj americký klub, tudíž se tam může pít a musíš mít ID, abys se tam dostal/a) a protože Cassie nejde, nemá mě kdo hlídat a já tam sama bez doprovodu nemůžu.... Takže jsem doma.

Zítra je Halloween. Lidi v Americe jsou šílení kolem Halloweenu. Všichni mají vyzdobené domy. Někdy naprosto kýčovitě. (... Často naprosto kýčovitě). Před vchodem tu mají kostlivce a pavučiny a plastové dýně.

Co se ale dělo v poslední době.

Cross country skončilo. Příjde mi to strašně dávno, co jsem doběhla poslední závody. Pak jsem tam jen stála u cíle a čekala na Cassie. Prostě jsem tam stála a koukala jsem kolem. Bylo mi to strašně líto. Minulý víkend se naše holky z Varsity týmu dostaly do státu (Wisconsin). Já jsem s nima jela ve fanouškovském autobuse. Dneska byl ten závod a zatím nevím jak dopadly.

Naštěstí bude zimní běhaní, tak se na to docela těším, ale ještě si musím počkat, až moje okostice přestanou bolet.

No a tenhle čtvrtek a pátek jsme jeli do Wisconsin Dells. Což je malé městěčko se strašně moc aquaparky. Bylo to fajn. Mám nějaké fotky, tak je pak určitě přidám.

Ve škole to jde docela dobře. Nejvíce mi dává zabrat moje Advanced Biology. Ona genetika v angličtině není vůbec jednoduchá. Navíc mě to nebaví. Takže doufám, že si to budu moct v pololetí změnit... třeba za psychologii. Protože mi to nejde a nebaví mě to. Učitel je strašně fajn. Posledně jsem něco nechápala a cítíla jsem se za to vážně hloupě, takže jsem se nezeptala a když jsme měli pak samostatnou práci, vůbec jsem nechápala co s tím mám dělat. On kolem mě prošel a viděl, že jsem nic nenapsala, tak mi to začal vysvětlovat, normálně a pomalu. Žádné... proč to nechápeš, když už o tom mluvím třetím hodinu.... Ale přesto mě to nebaví... tak alespon jsem zjistila, že tohle prostě není pro mě.

Brzo určitě přidám nějaké fotky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anaj anaj | 31. října 2010 v 17:50 | Reagovat

To,,brzy" je jak dlouhý časový úsek? :-(

2 Janča Janča | 31. října 2010 v 17:56 | Reagovat

[1]: Tak, je to dřív než nikdy.

3 anaj anaj | 31. října 2010 v 18:09 | Reagovat

Prima, takže kapesné přijde ,,brzy" :-P

4 Janča Janča | 31. října 2010 v 19:51 | Reagovat

[3]: Já naštěstí vím, že ty nejsi taková strašná jako já... a kapesné mi dozajista příjde včas...Maminko :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama