Final Exams

24. ledna 2011 v 1:56 | Janča |  Deník
Zkoušky už mám za sebou. A jsem to nejšťastnější ještě dítě na světě! Už nechci mít nic společného s Ad. Bio. Smůla je v tom, že jsem tu na akademickém programu, což znamená, že si musím vzít nějakou vědu i v příštím semestru. Takže budu mít normální nepokročilou biologii, která, podle toho co jsem slyšela, je strašně jednoduchá. Nebudu mít study hall. Místo toho budu mít issues of race and diversity a také media study, kde bychom se měli dívat na filmy a taky číst noviny a pak to všechno rozebírat. Abych se vrátila ke zkouškám. První den jsem měla angličtinu, zkouška obsahovala 150 otázek (a,b,c,d) + přečíst krátký příběh od Ray Bradbury - Pedestrian (odkaz na text) + napsat jednostránkovou esej a to vše za hodinku a půl. Pak jsem se vydala bojovat s biologií. Bylo to 139 otázek a bylo to všechno od zákládní chemie (makromolekuly) až po ty nejtitěrnější části DNA. Lepší závěrečná známka mi utekla o jedno jediné procento. Ale ne, nikdo nemůže nebohé výměnné studentce přidat procento. I přestože jsem tam byla několikrát na ráno ptát se na otázky. Pfffff. To mě jako docela naštvalo. Další zkouška byla francouzština. To bylo úplně v pohodě. Naprosto mě rozesmála holka, co prišla do třídy pět minut před zkouškou a ptala se mě, jak se vlastně tvoří passé composé. No, na druhý den jsem si přišla napsat jen historii. Známka před testem A-. Známka z testu C. Výsledná známka A. No a v pátek jsem měla mít svůj závěrečný projev, který jsem měla už v pondělí. Bylo to docela v pohodě, sice jsem z toho neměla tak dobrý pocit jako ze svých ostatních projevů, ale asi to nebylo tak špatné. Dostala jsem A. Nejposlednější zkouška byla matematika, kde jsem týden dopředu dostala 110 cvičných příkladů. Samostná zkouška měla 50 příkladů.

Celkově mi závěrečné zkoušky příjdou jako naprosté mrhání času. Naše závěrečné zkoušky po čtyřech letech mi příjdou smyslupnější.

Class Grading Scale:
A+ 98.5%
A 93.5%
A- 92.5%
B+ 91.5%
B 85.5%
B- 84.5%
C+ 83.5%
C 77.5%
C- 76.5%
D+ 75.5%
D 70.5%
D- 69.5%
F 0.0%

Takže jakmile máte míň jak 69,5%----> F! Bavila jsem se s Cassie a dokonce prý na univerzitách je známkování mírnější. To jen tak pro pobavení. Haha
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama