Prostě Vám musím napsat blog, abyste měli stejně dobrou náladu tak jako mám já

19. března 2011 v 15:46 | Janča |  Deník
Zrovna jsem se probudila a je tak strašně krásně venku, že se tomu těžko věří po všech těch šedých dnech. Ten strašně špinavý sníh, který je asi poslední známkou, že tu nějáká zima byla, rychle taje. A zrovna dneska nám začaly jarní prázdníny, tak jsem strašně nadšená, protože potřebuju nějakou přestávku. Učitelé se asi zbláznili a rozhodli se, že všechny ty písemky, které se píšou po každé kapitole, si prostě MUSÍME napsat v pátek před prázdninama. Takže jsem psala čtyři písemky. A taky jsme v pátek měli food day v Issues of Race and Diversity. Tak jsem se rozdhodla, že teda upeču míšovy řezy. Všechno šlo jako po másle až na tu tvarohovou vrstvu. Tady jsou asi přesně 254 697 469 druhů tvarohu a s Davidem jsme vybrali ten špatný, takže to byla jen voda a hroudy, které prostě nešly rozšlehat. Takže nás (OPĚT) zachránila Cassie s vrstvou nějaké jahodové dobroty co dává do dortů a na jsme dali tu vrstvu čokolády. Takže to vlastně byly ze 2/3 míšovy řezy. Nejlepší na tom je, že ta třída je tak strašně diversní co se týče národností, takže jsme tam měli spoustu jídel s různých států. A protože mi něco zbylo, tak jsme to donesla do SMART club, kde v podstatě neděláme nic jiného, než že mluvíme o všem co se NEtýká fyziky a jíme kiwi.


Další dobrou zprávou je, že jsem se v Track (atletika) dostala do Varsity týmu na 45m (indoor), 4x100m a 4x200m. Jsem byla strašně nadšená, protože některé ty holky jsou opravdu dobré. Problém ale je, že na indoor nemůžu používat tretry, takže si teď taky určitě klepete na hlavu, jak někdo může postavit indoor halu (které má dokola po dráze asi 143m) a nepoužít povrch, na kterém bych mohla běhat ve svých tretrách. Na závodech se nám docela dařilo, já jsem sice na 45m neskončila ve finále, ale vyhrály jsme obě štafety. Takže pak na druhý den bylo mé jméno poprvé v rozhlase jako Džááána Stupkovááá. No, ale někteří lidé poznali, že jsem to byla já, tak mi pak říkali takové to typické: Good Job! (které stálé těší i přestože, se to tu říká pořád) :)

Včera jsme byli s rodičstvem se dívat na indoor americký fotbal. Což bylo dobré, nechápu, že jsem nedala fotbalu šanci. Ještě k tomu když GB Packers vyhráli SuperBowl. No, byla to párada, myslím, že už tomu docela rozumím, měla jsem totiž pocit, že ta hra má tooolik pravidel, ale v podtatě to není až tak složité.

No a v pátek se chýstáme na víkend do Chicaga. Já se taaak strašně těším, protože to bude prostě pohoda jahoda. Jedeme tam s Cassie a Davidem a taky s Davidovou sestrou (které v Chicagu pár let bydlela) a s jejich výměnnou studentkou a taky s mýma host-prarodičema, kteří jsou naprosto úžasní (můj host-grandpa vypadá jako taťka Bridget Jones).

Mám chuť si jít zaběhat nebo alespoň na procházku, ale to mě asi přejde až vylezu z té teplé postele a půjdu čelit takovým problémům jako co si dát na snídani nebo jestli první oprat světlé nebo tmavé prádlo.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama